Služby

 Neustále sa snažíme skvalitňovať a rozširovať poskytované služby. Dôkazom toho, že ideme správnym smerom, je stále väčší počet našich spokojných zákazníkov. Samozrejmosťou je montáž žľabov, zvodov a ostatného plechovania, ktoré je súčasťou strechy (komíny, atiky, arkýre, úžľabie, požiarne steny atď.) 

Návrhy a vizualizácie

Neviete si predstaviť novú strechu na Vašom dome,alebo niektoré časti strechy chcete prerobiť,zmeniť a nemáte predstavu?Navrhneme Vám a spravíme vizualizáciu podľa Vašich predstáv.Konečnú podobu objektu uvidíte ešte pred uskutočnením prác a nebudete čakať a dúfať že s výsledkom budete spokojný.

Tesárske práce 

Máte špecifické požiadavky? Obráťte sa na nás. Vzhľadom k našim zručnostiam a  schopnostiam určite nájdeme ideálne riešenie.Krov je najdôležitejšou časťou strechy,ktorú nemôžte podceniť.Kvalitne prevedený krov je základom pre pekný vzhľad celej strechy.

Klampiarske práce 

Nezameniteľným pomocníkom pri odvádzaní dažďovej vody mimo stavebný objekt sú klampiarske konštrukcie, ktoré vykonáva klampiar. Klampiar má za úlohu profesionálne a citlivo dokončiť stavbu tak, aby jeho práca skrášlila objekt a nepokazila prvý dojem. 

 

Pokrývačské práce

 Strešná krytina nielen chráni budovu pred vetrom, dažďom, snehom, ale jej neoddeliteľnou funkciou je i estetické ukončenie stavby. Preto je dôležité si vybrať pre jej spracovanie len firmu ponúkajúcu vždy profesionálne služby. Tie Vám my vždy ponúkneme.

Montáž strešných okien 

Strešné okno je svojím spôsobom ešte lepšie než to klasické, pretože do miestnosti vďaka nemu preniká viac denného svetla a práve preto sú skvelým riešením pre podkrovné priestory. A pokiaľ sa rozhodnete správne a okná budú kvalitné a ich inštalácia a umiestnenie takisto, okrem dostatku svetla vám zabezpečia aj prirodzené vetranie, pohodu a v neposlednom rade aj dobrý výhľad.